OnePlus 6T pil kapasitesi ifşa oldu

 
Yeni telefonun önceki modellerde olduğu gibi Dash Charge‘a sahip olacağı çok açık, şimdi pil kapasitesi hakkında bilgi sahibiyiz.Güç hücresindeki etiketin sızdırılmış bir fotoğrafı yayınlandı ve OnePlus 6‘nın 3.300 mAh kapasiteli bataryasından % 10 ‘a yakın pil ömrü artışı ile çıkacağını teyit ettik.

 

 

Sızıntı, Çin sosyal medyası  Weibo‘dan geliyor. Güç hücresinin tipik kapasitesinin 3.700 mAh olacağını, ancak nominal değerinin 3,610 mAh olduğunu söylüyor. Oppo ve OnePlus aynı şirketler grubunun bir parçası olsa da, OnePlus 6T‘nin X Flash Şarjında ​​görülen 50W şarj çözümü yerine, düzenli Dash Şarjı (Oppo cihazlarında VOOC olarak pazarlanan) ile piyasaya çıkacak gibi görünüyor.

Telefonun diğer özellikleri hakkında çeşitli söylentiler mevcut ve bunlar arasında Snapdragon 845 yonga seti, 6/8 GB RAM ve 64 GB ile 256 GB arasında depolama gibi seçenekleri olacağı biliniyor. OnePlus 6, yakın zamanda Android Pasta güncellemesini aldığından, OnePlus 6T‘nin yeni işletim sistemini kutudan çıkartacağını umuyoruz. Her şeyin resmen ifşa edileceği 17 Ekim lansman gününün onayını bekliyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz