Çinli OnePlus şirketi 26 Eylül’de OnePlus 7T adlı yeni akıllı telefonunu tanıttı . Bu gün, üretici yaklaşmakta olan yeni bir üründen (7T Pro) bahsetmedi, ancak canlı yayın sırasında görüldü . Hintli içerden öğrenen Ishan Agarwal, Twitter’da cihazın birkaç renderini yayınladı.

OnePlus 7T Pro Telefon Özellikleri

OnePlus 7T Pro‘nun bir Qualcomm Snapdragon 855 Plus sekiz çekirdekli işlemci, 3100 x 1440 piksel, 8 GB RAM ve 256 GB salt okunur bellek çözünürlüğüne sahip 665 inç OLED ekran, 5G desteği ve 4085 mAh pil alması bekleniyor.

Her zamanki 7 Pro’da olduğu gibi, yenilik 48 megapiksel sensör olan üç kameralı bir cihazla donatılmıştır . Akıllı telefon üçlü zum işlevi ve 960 fps’de Slow Mo’yu HD çözünürlükte kaydetme özelliğine sahip olabilir.

Yapımları ile birlikte, Agarwal Never Settle sloganı ile bir akıllı telefon duvar kağıdı yayınladı. Google Drive‘dan yüksek çözünürlüklü bir görüntü indirebilirsiniz .

Önceden , tüm OnePlus 7T stok duvar kağıtları, ana ekranda dikkatini dağılamayan, “cihazın kendisinin de parlak bir devamı haline geldiği” ağda göründü .

OnePlus 7T Pro’nun açıklaması 10 Ekim’de gerçekleşebilir . Bu gün, şirket Londra’da yeni cihazların sunumunu yapacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz