Insider Max J., Twitter’da bir kablosuz şarj sitesinde bir akıllı telefonu gösteren şematik bir görüntü yayınladı. Bunun amiral gemisi OnePlus 8 Pro olduğu varsayılmaktadır.

Max J., bunun yeni bir OnePlus akıllı telefon olduğunu doğrudan söylemese de, ilk kez marka gadget’larıyla ilgili bir profesyonel gibi benzer bir imzayla sızıntıları yayınlamamıştır . Buna ek olarak, görüntüdeki akıllı telefonun ekranın köşesinde bir selfie kamerası için bir delik var – OnePlus 8 Pro renderlarında olduğu gibi.

Kablosuz şarj, OnePlus hayranları tarafından en çok talep edilen özelliklerden biridir, ancak şirketin tek bir akıllı telefonu hala bunu desteklememektedir. Geçen yıl, OnePlus CEO’su Pete Lau gelişimin devam ettiğini söyledi, ancak şirket teknolojinin mevcut durumunun akıllı telefonların kablolu Warp Charge kadar hızlı şarj edilmesine izin vermediğine inanıyor.

OnePlus 8 Pro’nun QuadHD + çözünürlüğü ve 120 Hz frekansı olan kavisli 6.65 inç ekran alacağı varsayılmaktadır . Arkaya dörtlü kamera kurulacak. Söylentilere göre, sekizinci seri üç akıllı telefon içerecek: OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8 Lite .

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz