OnePlus tarafından Android 10 güncellemesi yayınlandı. OnePlus 8 cihazın çıkmasına sayılı günler kaldı. OnePlus 8, 16 Nisan’da kullanıcılara tanıtılacak. OnePlus cşhazlarını bırakmıyor ve güncelleme konusunda da kendini geliştirmeye devam ediyor. 4,4 versiyonlu gelecek olan güncellemenin ara yüzünde önemli farklılıklar yer alıyor. OnePlus Android 10 güncellemesi aynı zamanda açık uygulamalara ait simgeleri sayfanın alt kısmında bulundurmaktadır.

Gelen güncelleme hız, kararlılık ve aynı zamanda özelleştirilebilirilik sunmaktadır. OnePlus’ın ana ekranında bulunan ihtiyaçlara göre kolay bir şekilde uyarlama karşınıza çıkmaktadır. Özelleştirme yapacağınız sistem ayrıca kolay bir erişim ile favori widget eklemesi gerçekleştirebiliyor. OnePlus tarafından gelen güncellemenin iyileştirmeler sunması büyük beğeni topladı.

Gelecek olan güncelleme OnePlus cihazlarının tümünde yer alacak. OnePlus 7T kullanıcıları Android 10 güncellemesi ile yatay düzen desteğini de beraber istiyor. OnePlus kullanıcılarının genel olarak belirttiği sorun olan yatay düzen eksikliği. Yatay düzen sorunu tüm OnePlus kullanıcılarında bir sorun haline dönüştü diyebiliriz ve bu sorunun Android 10 ile düzeltilmesi bekleniliyor. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz