Oppo tarafından gelecek olan ilk hoparlör şimdiden heyecanlı bir bekleyişe neden oldu. Şirket tarafından yayınlanan gönderide, Breeno destekli bir akıllı hoparlörün yolda olduğunu iddia etti. Daha sonra ise Oppo tarafından tanıtılacak olan hoparlörün teaser görüntüleri ortaya çıktı. Yayınlanan gönderide ise tanıtılacak olan hoparlörün 7 Nisan’da kullanıcılar ile buluşacağı gösteriliyor.

Atılan postere göre bugün tanıtımı gerçekleşecek olan yeni ses ürününün Google Home Mini’yi andıran küçük bir akıllı hoparlör olduğunu belirtebiliriz. Oppo’nun çıkaracağı ilk akıllı hoparlör hakkında şu an için net bir bilgi yer almamaktadır. Fakat sızdırılan bilgilere göre dairesel hatlara sahip siyah renkli bir cihaz olduğu söylentiler arasında yerini alıyor.

Bugün tanıtımı gerçekleşecek olan hoparlörün kablosuz bir şekilde, şarj kutusunda olarak geleceği iddialar arasında yerini alıyor. Breeno adında sanal asistanı destekleyen hoparlörün nasıl geleceği konusu büyük bir merak içeriyor. Cihaz tanıtımının ardından tüm detayları sizlere aktaracağız. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz