OPPO kısa süre önce Find Z model akıllı telefonunu tescil etti. Find X’in halefi olarak bilinen Find Z’nin Snapdragon 855 ile geleceği geleceği doğrulanmak üzere. İşte detaylar…

Çin konumlu birçok şirket son zamanlarda üst üste telefon satışları yapmaya başladı. Bu grup içerisinde yer alan bir üretici ise Oppo oluyor. Çin merkezli telefon üreticisi geçtiğimiz yıl Haziran ayında piyasaya çıkarmış olduğu, Find X modeli ile ülkemize giriş yapmamış olsa bile halefinin geleceği kesin gibi. Son detaylara göre Oppo yeni modelini çoktan hazırlamış. Oppo Find X olarak bilinen model, büyük ihtimal Snapdragon 855 işlemciden gücünü alacak.

Snapdragon 855 ile gelecek!

Son gelen raporlarda Oppo, Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ne Find Z isminde bir yeni telefon kaydı yaptığı ortaya çıktı. Kayıt detaylarında 2 Şubat 2019‘da girişi yapılan telefonda Snapdragon 855 işlemci olacağı görünüyor. Ama asıl bu olay bir diğer raporda yer alıyor.

Find Z olmaması için sebep yok!

Çok kısa bir süre önce 2 haftayı geçmemişken, “Poseidon” adında gizemli bir telefon internet ortamında kendini göstermişti. Geekbench‘e göre telefonda Snapdragon 855 ile çalıştığı görülüyordu. Test sırasında tek çekirdek 3810 puan alan telefon çoklu çekirdek ile 10963 puan alarak herkesi etkilemişti. Detaylarda Android 9 Pie ile çalıştığı görülmüştü.

Her geçen gün yeni bir sızıntı gelirken, Find Z için daha fazla detayın geleceği düşünülüyor. Ancak o gizemli telefon Poseidon’un Find Z olmaması için bir sebebin olmadığını belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz