Oppo 20 kat yakınlaştırma yapabilen Reno 2 cihazını piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre önce Oppo Reno serisi ilk akıllı telefon modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Kamera ve tasarımıyla ön planda olmayı başaran Oppo, yeni telefon modelinde ise 20 kat yakınlaştırma özelliğiyle ön planda olmayı düşünüyor. Oppo Reno 2’nin özelliklerini alt kısımda daha da detaylı inceleyelim.

Oppo Hindistan’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamada yer alan ifadelere göre Oppo Reno 2’nin piyasaya sürüleceği doğrulandı. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda ön plana çıkacak özellikler hakkında detay verildi. Verilen detaylara göre telefonun arka kısmında 4 tane kamera yer alacaktır. 4 arka kamera sayesinde 20 kat yakınlaştırma özelliği bulunacaktır. 20 kat yakınlaştırma özelliğinin bulunması oldukça dikkat çekici bir detaydır.

Arka kısımda yer alan 4 kamera alt alta sıralı bir şekilde konumlandırılacaktır. Alt alta konumlandırılacak kameralar,  cihazın orta hizasında bulunacaktır. Sıralı şekilde olacak olan kameralar hakkında verilen tek ipucu 20 kat yakınlaştırma özelliği yer alacağıdır. Ön kamera tasarımında ise açılır yapıda olan bir kamera ile gelmesi bekleniliyor. Tasarım detaylarından yola çıkarak bu söylentilerin ortaya çıktığını da belirtelim.

Telefonun özelliklerine dair şu an için bir bilgi yer almamaktadır. Telefonun 28 Eylül tarihinde tanıtılacağının açıklaması yapıldı ancak telefonun özellikler hakkında fazla bir detay bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde telefonun özellikleri hakkında daha fazla detayın çıkması bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz