Oppo, Reno modelleri ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Reno serisi devam ettiriliyor ve serinin dördüncü modeline ait afiş görseller sızdırıldı. Oppo Reno 4 modelinin çıkan görselleri kullanıcıların beğenisini şimdiden topladı. Gelecek olan cihaz hakkında olan özellikleri inceleyelim.

Ortaya çıkan görsele göre Oppo Reno 4 modelinin sadece arka yüzünü görüyoruz. Büyük bir modülde dörtlü kamera kurulumu yerini alıyor. Sensör ise fazlasıyla büyük. Cesur tasarım trendi iPhone 11 modeli ile karşımıza çıktı ancak Çin’li şirketler de bu durumdan feyz almaya başladı. Cihazın tasarımına baktığımız zaman Oppo Amblemi ve sloganlar yerini alıyor. Cihazın kamera sistemine de fazlasıyla önem veriliyor ve Oppo modelinin iyi bir performans modeli ile karşımıza çıkacağını düşünüyoruz. Ortaya çıkan afişte pembemsi altın rengi ve mavi renk seçeceğinin yer aldığını görüyoruz.

Önceden elde edilen bilgilerde ise siyah beyaz seçeceğini görmüştük. Afiş sayesinde Oppo Reno 4’ün bazı özellikleri de kendini belli etti. Cihazın arka kısmında parmak izi tarayıcısının yer almadığını görüyoruz. 4’lü kamera sistemi ana kamera, ultra geniş, telefoto ve bilinmeyen son kamerası ile yerini alıyor. Son olarak Oppo Reno 4’ün satış fiyatının ise 7.00 TL üzerinde olması bekleniliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz