Son gelen bir fotoğraf, Oppo’nun çentiksiz olan ve ekran altında kameraya sahip olan yeni bir telefonun geleceğini işaret ediyor. İşte detaylar…

Oppo RX17 Neo, aslında üreticinin sonuncu çentik yapılı telefonu olarak akıllarda kalabilir. Çünkü yeni gelecek olan telefonun şimdiden heyecanlandırdığını belirtelim. Yeni telefonun kamerası ekran altında gömülü olarak gelecek gibi duruyor.

Ekran altı kamera, dikkatleri çekiyor!

Çin konumlu sosyal ağ sitesi olan Weibo‘da yer alan son görüntüye baktığımızda Oppo’nun 26 Haziran 2019’da yeni bir telefon tanıtmayı planladığını görüyoruz. Görülen resimde kameranın ekranın altında kaldığı fark ediliyor. Eğer tüm bunlar doğru olursa, çentiksiz yeni modellerin geleceği artık kesin. Sizlerde eminim fotoğrafa bakınca bizim gibi anlamışsınızdır. Artık deliksiz telefonlar geliyor diyebiliriz. Durum böyle olunca Oppo Reno 10x Zoom ile OnePlus 7 Pro’da olduğu gibi mekanik bir açılır kapanır kamera ihtiyacı da ortadan kalkıyor.

26 Haziran 2019′da tanıtılması beklenen yeni telefonun ekran altında bir kamerayla gelecek olsa bile satışa çıkmama ihtimali var. Bu teknoloji sadece sergilenmek amacı ile gelmiş olabilir. Yada bazı bölgelerde sınırlı sayıda satabilir.

Şunu da belirtelim. Bu teknoloji ile Oppo‘nun yanında Xiaomi‘de ekran altı kamerasıyla çok konuşulmuştu. Bakalım ilerleyen günlerde son bilgiler gelecektir. Sizlere buradan paylaşacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz