Amerikan şirketi Razer, profesyonel esports ile birlikte geliştirilen yeni oyun faresi Razer Viper‘i tanıttı.

Cihazın ana özelliği, geleneksel mekanik yerine, optik anahtarlardır. Razer’in temsilcilerine göre, üç kat daha hızlılar, çünkü fiziksel temas yoluyla basılmadığında sinyalleri gönderiyorlar, eğer kullanıcı arka arkaya çok tıklama yaparsa yanlış tıklamalara neden olabilir. Bunun yerine, bilgiler, oyuncular için son derece önemli olan, yıldırım hızında ileten bir kızılötesi ışın aracılığıyla iletilir.

Ek olarak, yeni anahtarlar sağlam dayanıklılık ve yaklaşık 70 milyon tıklamaya dayanma kabiliyetiyle ayırt ediliyor. Fare ayrıca maksimum 16.000 DPI duyarlılığa,% 99.4 doğruluk oranına ve saniyede 450 inç izleme hızına sahip gelişmiş bir 5G sensörüyle donatılmıştır. Ağırlık 69 g, toplam ölçüler 126.73 × 66.2 × 37.81 mm’dir.

Kayma yüzeyinin kaplaması, özellikle Razer markalı paspaslar ile birlikte minimum direnç sağlayan Razer Speedflex tescilli teknolojisi kullanılarak yapılır. Unutulmaz ve RGB-arkadan aydınlatmalı.

Razer Viper resmi web sitesinden Amerika Birleşik Devletleri’nde 79,99 dolar (~442,92 Türk Lirası) ve Avrupa’da 89,99 euro (~ 553,65 Türk Lirası) fiyatıyla satın alınabiliyor .

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz