Geçtiğimiz hafta oyuna gelmesi beklenen yeni karakterler için ilk ışıkları yakan Blizzard, kısa süre önce yapmış olduğu duyuru ile yeni Overwatch karakteri Baptiste’yi tanıttı.

Yeni Overwatch karakteri Baptiste

Sizlerinde bildiği gibi kısa süre önce Overwatch’ın resmi hesapları üzerinden bazı heyecan verici paylaşımlar yapılmış ve kişiler çok fazla meraklanmıştı. Sizlerinde aşağıda gördüğü gibi yapımcı firmanın Talon’un güvenlik duvarına sızan hackerların paylaşımı tekrarlanmıştı. Bu paylaşım ile gizemli bir mektubun ortaya çıktığı anlaşılıyor.

Tabii ki oyuncular, bu durum hakkında fikir sahibi olmadıkları için, bu paylaşımdan pek bir şey anlaşılmamıştı. Yinede bugün dün OverWatch‘ın resmi Twitter hesabı üzerinden bir duyuru yapılarak, bu paylaşımın ne demek olduğu herkes tarafından anlaşılmış oldu. Blizzard’ın yaptığı duyuru ile birlikte, oyuna gelmesi beklenen yeni Overwatch karakteri tanıtılmış oldu. Jean-Baptiste Augustin yani Baptiste adıyla gelecek olan karakter, insanların robotlara karşı Omnic savaşlarında yetim kalmış bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Suç örgütü Talon adı altında çalışmakta olan Baptiste, combat medic olarak karşımıza çıkacak. Şimdilik konumuza dahil olan bu karakterin ne zaman oyuna geleceği ise henüz belli değil. Ancak yapımcı şirketin bu karakteri iyileştirme gücü ile çok fazla öne çıkaracağı biliniyor. Bunun dışında yeni karakterin özel yetenekleri hakkında da bir bilgi henüz paylaşılmadı.

İşte yeni Baptiste karakterin tanıtım videosunu siz izleyin ve siz yorumlayın!

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz