PAC-MAN Labirentini Wreck-It Ralph Dar Ediyor

 
PAC-MAN: Ralph Breaks Labirent tam kullanıcılara daha keyifli bir oyun sunuyor. Disney‘in yaklaşan animasyon filminin kahramanı olan Wreck-It Ralph, klasik labirent oyununa girdi ve bazı arkadaşlarını da beraberinde getirdi. Her karakterin benzersiz yeteneklerini PAC-MAN ile uyumlu sahneleri geçerken yansıtacak bir dizi oyun değişikliği vardır ve hatta filmdeki ve eski Disney özelliklerinden gelen karakterlere dayanan görseller ve mekanikler içeren Disney temalı labirentler de vardır. İkonik Power Pellet ile birlikte, oyun tüm karakterler üzerinde farklı yetenekler bahşedilen Disney temalı powerups bir dizi sahiptir. Oyun şu anda tüm demoların ve karakterlerin kilidini açmak için uygulama içi satın alma ile bir demo olarak Play Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir.

 


 

PAC-MAN, tüm noktaları toparlamaya çalışırken demo sahnesi Wreck-It Ralph ve Fix-It Felix labirent etrafında birbirini takip ediyor. Ralph, PAC-MAN ve hayaletler için yeni yollar açarken, duvarın belirgin işaretli bölümlerini yıkarken, Fix-It Felix aynı yolları sabitleyerek bu yolları kapatır. Benzer bir şekilde, her bir karakterin kendi etkileri vardır ve bu nedenle klasik PAC-MAN formülü üzerinde kendi spinleri vardır. Aynı şekilde, farklı aşamaların hepsi PAC-MAN‘ın nasıl oynandığını değiştiren farklı mekaniğe sahiptir.

 


 

PAC-MAN klasiklerinde görülen oyunun aksine yeni özllikler ve oynanışın biraz değişmesine katkı sağlamışlar. Wreck-It Ralph dizisinin Kasım ayında piyasaya sürülmesi için ön bir sunum kısaca pazarlama yöntemi diyebiliriz.
 

PAC-MAN: Ralph Breaks the Maze Google Play İndir

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz