Instagram, gezegendeki en popüler fotoğraf paylaşım uygulamasıdır, bu yüzden onu tüm cihazlarınızda kullanmak mantıklıdır. PC’nizde Instagram‘ı nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Instagram, tüm zamanların en popüler uygulamaları arasında yer alıyor ve yalnızca Google Play Store’da 1 milyardan fazla indirmeyi fazlasıyla topluyor.

Aslında, Facebook, Facebook Messenger ve WhatsApp’ın arkasında , 2010’ların en çok indirilen dördüncü uygulamasıydı . Bu, Facebook’un on yılın en popüler uygulamalarından dördünün arkasında olduğu anlamına geliyordu.

Bununla birlikte, Instagram kendi başına son derece çekici bir hizmettir ve yalnızca tüm cihazlarınızda kullanmak istediğinizi anlamlıdır.

Bu makalede, Instagram’ın PC’de nasıl kullanılacağını tam potansiyeline açıklayacağız.

PC’de Instagram’a başlarken

Instagram’ı bir PC’de kullanmak instagram.com’a gitmek kadar basittir; burada bilgilerinizle giriş yapmanız veya yeni bir hesap açmanız istenir.

Aklınızda belirli bir hesabınız varsa, birkaç saniye boyunca oturum açmadan bile hesabınızı kullanabilirsiniz. Ancak, bu size hikayelere erişmenizi sağlamaz ve Instagram, giriş yapana kadar içeriği yakında engelleyecektir.

Buradan, tüm normal içeriğinize erişilebilecek. Bu, bir PC’de görüntülemek biraz tıknaz gibi görünse de hikayeleri içerir.

PC kullanarak Instagram’a nasıl fotoğraf yüklenir?

Instagram, mobil uygulaması aracılığıyla yayınlamayı gülünç derecede kolaylaştırdı, ancak işler masaüstünde biraz farklı. Windows App Store’daki özel Instagram uygulaması bile bu işlevi sunmaz, bu nedenle üçüncü taraf yazılımlarına dönmeniz gerekir.

En iyi seçimimiz, aynı mağazadan ücretsiz indirilen InstaPic. Özel makalemiz aracılığıyla nasıl yapıldığına dair tüm ayrıntıları inceleyin .

PC kullanarak Instagram’a nasıl video yüklenir?

Video ile benzer bir hikaye, Gramblr ile çeşitli üçüncü taraf seçeneklerinden en iyi seçimimiz. Videolarınızı feed’inize alma işlemi en basit değil, bu yüzden özel makalemizde ayrıntılı olarak inceledik .

Bunların hepsi çok fazla güçlük gibi görünüyorsa, sadece sorunsuz yükleme işlemi için telefonunuzu yakalamaya değer olabilir.

PC’de Instagram DM’leri kullanma

Instagram kısa bir süre önce, “küçük bir kullanıcı yüzdesi” ile başlayarak, web sitesi üzerinden DM işlevselliğinin tam olarak sunulmasını planladığını açıkladı.

İlişkili ekran görüntülerine dayanarak, web üzerinde Facebook Messenger’a benzer bir şekilde çalışacak gibi görünüyor, ancak mobil cihazlarda sahip olduğumuz GIF ve emojilerin tam dizisine erişim olup olmayacağı hala görülüyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz