Peak com nedir ve Peak ne anlama geliyor? Geçtiğimiz gün TV’de yayınlanan reklam filmi ile çok fazla şaşırtan Peak ülkemizde ilk defa bu şekilde şaşırttı. Peak Games şirketi kimdir? İşte merak ettikleriniz…

Peak, bundan tam 8 yıl önce İstanbul‘da doğan ve tüm dünyaya uzanan bir teknoloji şirketi olarak karşımıza geliyor. Şirket, ekip halinde gelişmenin çok önemli olduğunu ve buna inanarak yollarına devam ettiklerini belirtiyor.

Mobil uygulama geliştirme konusunda 193 ülke ve 300 milyar kişinin uygulamaların kullandıklarını ifade ediyor. Ülkemiz için birçok sayıda çalışmalara imza atan ve çalışma arkadaşlarını arayan Peak Games, çok fazla sayıda kanala aynı anda reklam verdi. Bu şekilde Peak Games, ülke genelinde bir anda fenomen haline geldi.

2010 yılında kuruldu!

Peak, 2010 yılında İstanbul’da başlamış ve adımlarına her geçen gün daha sağlam atmaya başlamış bir teknoloji şirketidir. Şirkette çalışanlar Peak’i hayalleriyle süsleyip, gerçekleştirmek istedikleri mobil oyunlara yansıttılar. Böylelikle bütün dünyaya ses getiren adımlar atabildiler.

Şirketin en fazla dikkat çeken projesi ise Toy Blast ve Toon Blast olmuştu. Bu oyunlar ile oyun alanında ciddi bir şekilde dikkat çekebilmişlerdi. Bu sefer ise oyunlarını daha fazla ileriye götürüp, birçok teknoloji alanında isimlerini duyurmak istiyorlar. TV reklamları ile hayal kuran ve sınırların ötesinde düşünen insanları bulabileceklerini düşünürken, Peak Games’e birçok yazılımcı başvurmuş durumda. Bakalım belki farklı bir reklam daha görebiliriz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz