PES 2019 Lite, Steam ’da Yayınlandı!

KONAMI tarafından PES 2019 Lite serisi duyurulmuş ve hemen ardından Twitter’da yapılan paylaşımla oyunun Steam’da yayınlandığı haberi geldi.  Oyunun çeşitli platformlarda haberini okuyanlar nereden, nasıl indireceği konusunda bir bilgi bulamayınca Twitter’dan gelen açıklama ile birlikte Steam üzerinden oyunun indirilebileceği açıklandı. Dünyanın birçok ülkesinde PES 2019 Lite büyük bir merakla bekleniyordu. Tutkunları çok fazla geç kalmadan oyun hakkında yorumlarda bile bulundular.

Oyun severlerin yorumlarını dikkate aldığımız zaman genelde haberi ardından bir gün sonra Steam’da olmasına yönelik bazı olumsuz eleştiriler gözlerden kaçmadı. Ancak oyun ile ilgili olarak olumsuz bir yoruma henüz denk gelinmedi.

PES 2019 Steam Açıklaması

Steam oyunu Türkçe olarak şu şekilde açıklamayla yer verdi. ‘’ PES 2019 ücretsiz oynama artık karşınızda ‘’

MyClup ve PES Ligi ile karşımıza çıkan oyunda Offline gösteri maçları ve Anrenman modları ile ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

PES 2019 Lite myClup modu sayesinde futbolda bir dönem önemli isimler ile yeni futbolcularla rüya gibi bir takım kurabiliyorsunuz. Beckham ve Maradona gibi futbolun önde gelen isimleri ile yapacağınız maçlardan çok keyif alacaksınız.

PES 2019 Lite PES Ligi ile global düzeyde oyunların heyecanına ortak alabileceksiniz. Online şampiyona, zaman sınırlı turnuvalar ve dünyanın en iyi oyuncusu olma heyecanı ile doyasıya bir oyun serüveni sizi bekliyor olacak.

 

 

 

 

 

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz