PES 2020 fiyatı ile beraber satışa çıktı. PES 2020 ilk defa KONAMI tarafından E3’te tanıtıldı. Konami Digital Entertainment B.V. tarafından yapılan açıklamada eFootball PES 2020 bugünden itibaren dijital mağazalarda satışa sunulacağını duyurdu. KONAMI, ilk partner kulübü FC Barcelona ile anlaşmasını yeniledi ve daha sonra Arsenal FC, Manchester United, FC Bayern ve Juventus FC ile de yeniden ortaklığını kurdu. Aynı zamanda Avrupa dışında da çeşitli partnerlerle anlaşma sağlandı. Yapılan anlaşmaların ardından PES 2020 Serie A’nın şampiyon takımı Juventus FC’yi resmi forması ve Allianz Stadium stadi ile beraber göreceğimiz bir atmosfer karşımıza çıkacak.

Sadece futbol oyunu olarak satışa sunulacak olan PES 2020’de FC Bayern’in Allianz Arena stadı ve FC Barcelona’nın Camp Nou stadı da bu sene KONAMI’nin oyununa özel olarak gelecek. Yeni seride bonusların arasında Ronaldinho’nun 3D tasarlanmış versiyonu kendini gösterecek. myVlub’da 10 maçlığına kiralanan Messi’nin oyun içerisinde de Seçkin Ajanlar ve 3 oyuncu sözleşmesi de yer almaktadır. Konami Digital Entertainment B.V.’nin Kıdemli Marka & İş Yönetimi Direktörü Jonas Lygaard tarafından bir açıklama yapıldı ve açıklamada şu ifadeler yer alıyor;

eFootball PES 2020 ikonik Allianz Stadium stadında Juventus FC ile oynayabileceğiniz tek futbol oyunu olacak, FC Bayern’in Allianz Arena ve FC Barcelona’nın Cap Nou stadları gibi efsanevi stadların yer aldığı tek oyun olacağız ve Latin Amerika, Rusya ve Türkiye liglerini temsillerimiz de günden güne güçlenmiş durumda.”

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz