Ünlü YouTuber PewDiePie, YouTube uygulamasında 100 milyonu geçen ilk kişi oldu. En çok abone sayısına da ulaşan PewDiePie aynı zamanda insanlara büyük gelirler kazandırıyor. YouTube uygulamasında her kesime hitap eden PewDiePie, çocuk yaşlı demeden 100 milyon takipçi sayısına ulaştı.

PewDiePie, YouTube platformunda en çok kazanan kişiler arasında yerini alıyor. Gündemde farklı konularla yerini alan PewDiePie şimdi ise rekoru ile gündemde yerini alıyor. YouTube tarihinde ilk kez 100 milyon abone sayısına ulaştı. Ayrıca YouTube üzerinden en fazla aboneye sayısına sahip kişi T-Series kanalına aittir. 109 milyon olan kanal, Hindistan temalı müziklere yer veriyor.

PewDiePie ve T-Series arasında uzun süredir bir tartışma yaşanıyor ve bu tartışma abone sayısı tartışmasıdır. PewDiePie bazı durumlara rağmen kazanmaya devam ediyor ve en çok kazanan dokuzuncu YouTuber olarak yerini alıyor. Geçen sene ise 15.5 milyon dolar kazandı. İlk sırada ise oyuncak videoları ile 22 milyon dolar kazanan 7 yaşındaki YouTuber var. PewDiePie başarısı ile gündemde yerini almaya devam edecek gibi görünüyor. Bakalım 100 milyon abone PewDiePie tarafından nasıl kutlanacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz