Pinterest uygulaması beğenilen sosyal ağlardan biridir. Aylık 250 milyondan fazla kullanıcısı olan Pinterest ilham ve fikirler için önemli bir gayrimenkuldur. Bu yazımızda ise sizlere Pinterest’te görüntüleri nasıl indireceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Pinterest’te görüntü toplamak isterseniz, bu durumun farklı yöntemleri bulunmaktadır.

İlk olarak Pinterest görüntülerini Safari ile kaydedin. Eğer Mac kullanıcısıysanız bu seçenekler Windows’a benzer. Pinterest’i Safari üzerinden açın daha sonra sağ tıklayıp Görüntüyü Farklı Kaydet seçeneğini seçin. Başka bir yöntem ise Pinterest fotoğraflarını iPhone’a indirme yöntemi. iPhone kullanıcıları, Pinterest resimlerini hızlı bir şekilde indirebilir. Bu işlemi gerçekleştirmek için de uygulamayı açın, resimlere girin.

Sayfanın üst kısmında üç nokta yer almaktadır. Menü simgesini ve İndir’i seçin. Bu durum sayesinde Pinterest fotoğraflar erişimine izin vermeyi kabul edin. Yapacağınız bu işlemler sayesinde istediğiniz kadar indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Pinterest’ten görüntüler nasıl indireceğiniz konusunda bilgi verdik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz