Günümüzde sosyal medya kullanıcısı her alanda artmakta ve insanlar için artık büyük önem arz etmekte. Özellikle akıl almaz sayıda beğendiğimiz, hoşumuza giden fotoğrafları paylaştığımız, mükemmel ötesi bir sosyal paylaşım ağıdır.

Geçtiğimiz haziran ayında uygulamaya yüklenen  “Satın Al” butonu ile artık sadece paylaşmakla değil. Eşyalarınızı satabileceğiniz bir platform oldu pinterest.

Pinterest’en Alışveriş Yapmak

Öncelikle pinterest’e bir işletme hesabı oluşturun. Dilerseniz mevcut hesabınızı da işletme hesabına çevirebilirsiniz. Daha sonra kitlenizi bulun. Eğer kitlenizi tanımıyorsanız hiçbir şey satamazsınız. Ve satın alınabilir zengin pimler kullanın. Ki bu sosyal paylaşım sitesi pimler sayesinde alışverişi sağlıyor. Pinterest’e ‘’the pinterest shop’’ adını taşıyan özel bölüm sayesinde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamı ‘’satın al’’ butonu içeren the pinterest shop giyim, kuyumculuk ve ev eşyaları için kullanıcıların tercihleri doğrultusunda şekillenen özel koleksiyonlar barındırıyor.
Pinterest’in özünde insanların sahip olmayı isteyebileceği havalı şeyleri göstermek olduğu için alışveriş özelliğinin eklenmesi kulağa hiç şaşırtıcı gelmiyor. Artık öğrendiğinize göre, sizlere keyifli alışverişler diliyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz