Hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X birkaç hafta içerisinde satışa sunulacak. Bu sebepten dolayı birçok teknoloji mağazası oyun konsolları için hazırlık yapmaya başladı. Bir Walmart şubesinde PlayStation 5 SSD fiyatı sızdırıldı.

PS5 SSD: Why It's Better Than HDD - Push SquareTüm dünyada merakla beklenen PlayStation 5 ve Xbox Series X ile ilgili sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Teknoloji marketleri ve perakende satış siteleri yeni nesil konsollar için kontrolcü, oyun ve diğer aksesuarları yavaş yavaş listelemeye başladı. PlayStation 5 için geliştirilen oyunların yüksek boyutlu olacağı ve işletim sisteminin kaplayacağı alan düşünüldüğünde harici SSD almadan uzun süre idare etmek zor olacaktır. Daha fazla alana sahip olmak isteyen oyuncular 500 GB PlayStation SSD modeli için 115 dolar ödeyecek.

250 GB yer kaplayan Call of Duty: Modern Warfare ve benzeri oyunlar düşünüldüğünde 500 GB depolama alanının hızlı bir şekilde dolacağı aşikar. Bu yüzden konsol oyuncularının daha fazla para harcayarak 1 TB veya üstü SSD seçeneklerini değerlendirmesi işten bile değil.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz