Merakla beklenen Pokemon Detective Pikachu filminin 2. fragmanı kısa bir süre önce yayınlandı. İşte detaylar…

Sizlerinde bildiği gibi 90’lı yıllarda çoğu sinemaseverin kalbine yerleşmeyi başaran Pokemon’un ilk live-action film tarzıyla 2019’da sinemaseverlerin karşısına çıkması bekleniyor. Daha öncelerden birçok kez animasyon filmlerde yer alan Pokemon dünyası, şimdide Ryan Reynolds’ın Pikachu’yu seslendirmesiyle Pokemon Detective Pikachu filmi olarak vizyonda yer alacak.

Sizlerin hatırlayacağı gibi çizgi dizilerde olduğu gibi insanların savaştırdığı Pokemon’ları toplamış oldukları bir evrende, Tim adında bir genç çocuğun, dedektif hayali kuran Pokemon Pikachu’yla karşılaşması sonucu yaşanılanları gözler önüne seriyor. Tim’in garip bir şekilde kaybolan babasına ne olduğunu öğrenmek adına güçlerini birleştiren bu ikili, bütün evreni tehlike altına alan sorunu çözmek için Bulbasaur, Charizard ve Snubbull gibi birçok Pokemon‘larla karşılaşıyor.

10 Mayıs’ta Vizyonda!

Tim, karakterlerini sizlerinde duyduğu gibi The Get Down dizisiyle duyurmuş Justice Smith’in canlandırmış olduğu oyuncu kadrosu Ken Watanabe, Suki Waterhouse, Kathryn Newton, Bill Bighy ve Karan Soni gibi bazı isimler yer alacak. Pokemon çizgi dizisini 90’lı yıllarımızda her gün kaçırmadan izlerdik. Konusu ve işleyiş bakımından o yıllara göre çok kaliteli ve en üst seviye bir çizgi diziydi. Her sabah heyecanlanarak uyanır TV karşısına geçerdik.

Pokémon Detective Pikachu, ülkemizde 10 Mayıs’ta vizyon’da yer alacak. Sizlerinde gideceğini düşündüğüm için, tavsiye vermek gerekirse, ortadan koltuk tercihi yapın.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz