Niantic’in bundan 3 yıl önce karşımıza çıkardığı ve adıyla içeriğiyle çok fazla gündemi sarsan Pokemon GO oyunu için benzer bir oyun daha geliyor. Pokemon Masters adında yeni bir oyun hem iOS hemde Android kullanıcıları için gelecek. İşte detaylar…

İlk çıktığı günden itibaren popüler bir hale gelen Pokemon GO hakkında ülkemiz dair birçok ülke de olaylar yaşanmıştı. Niantic şirketini zengin eden Pokemon GO oyunu arttırılmış gerçeklik AR teknolojisini kullanıyor. Şimdi ise Japonya’dan yeni bir oyun daha geliyor.

Bu seferde popüler olabilecek mi?

Pokemon Masters adında gelen yeni oyunu geliştiren ise DeNa şirketi oluyor. Açıklamalara göre bu yeni oyunun yaz bitmeden yayınlanacağı ifade edildi. Android ile iOS kullanıcılarına gelecek oyun elbette şirketin tek oyunu değil.

Biraz oyun hakkında bilgi verecek olursak eğer, Pokemon Masters oyununun konusu daha çok şöyle; eğitmenler pokemon kontrolü sağlayan Pasio adasında toplanıyor. Ücretsiz olarak indirilecek oyunda elbette oyun içi satın alımlar olacak.

Pokemon GO ile çok büyük gelir elde eden, ancak daha sonra çıkardığı farklı oyunlar ile çok fazla gelir elde edemeyen şirketin bu oyun ile nasıl bir gelir çizgisinden geçeceği henüz belli değil. Peki sizler ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz