Ülkemizde resmi bir şekilde yer almamış olsa bile tüm dünya ve ülkemiz dahil Pokemon GO çok sevilen bir oyun olarak iz bıraktı.

Bu oyunu oynayanların ise belli bir zaman sokaklarda veya caddelerde hatta evlerde Pokemon aradığını görmüştük. Çok fazla popüler olan Pokemon şirketi, yeni bir bulut hizmeti ile uykunuzu çok daha keyifli hale getirecek bir oyun için kolları sıvadı. Pokemon Sleep yakında geliyor.

Pokemon Sleep ile uykudayız!

2020 yılında çıkması beklenen Pokemon Sleep adında yeni oyun, oyuncuların uykusunu bile etkiliyor. Şirketin bu oyun üzerinde çok fazla mesai yapması ve oyuncuları sabah dört gözle uyandırmaya yönelik olduğunu gösteriyor. Şirket bunla beraber Nintendo ile beraber Go Plus adında yeni uyku cihazını da geliştirdiğini duyurdu. Hem uyku hemde dinlenme amaçlı tasarlanmış olan bu oyuna bağlı olacak olan cihaz birçok güncellemeyi de beraberinde getirecek. Ancak fazla detay şuan için yok.

Şirket kısa süre önce bir toplantı yaparak bulut sistemli Pokemon Home’u tanıtmıştı. Oyuncular farklı oyunlardan elde ettiği Pokemon’ları bulut sistemi üzerinden bir aryaa getirecek ve 2020 yılında iOS, Android ve Switch platformları için oynanılabilir olacak.

İlerleyen günlerde ise Nintendo Switch için detective Pikachu adında yeni bir oyun geliyor. Bu oyun ise kısa süre sonra vizyona giren bir filmin ilham kaynağı olarak yer aldı. Şimdilik detaylar bu kadar.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz