Ekranı Süsle ya da orijinal ismiyle Pimp Your Screen Android uygulaması Google Play üzerinde yerini aldı. Daha önce Apple App Store üzerinde yer alan, iPhone ve iPad kullanıcılarının bir hayli beğenisini kazanan uygulama tam anlamıyla bir kişiselleştirme ürünü.

Ekranı Süsle Android uygulamasının en dikkat çekici özelliklerinden biri ana ekran araç (widget), duvar kâğıdı ve simge eklerken bu değişimleri anlık olarak görebilme şansına sahip olmanız. Duvar kâğıdı ve arka plan görseli seçtiğinizde ön izleme tuşuna basarak ana ekranınızın seçtiğiniz görselle nasıl duracağını hemen görebiliyorsunuz. Dileyen kullanıcılar belli aralıklarla arka planın değişmesi için otomatik talimat verebiliyor.

ekrani susle - pimp your screen mobil13

Android akıllı telefon ya da tablet üzerinden bir uygulamaya ya da ayara hızla ulaşmanız için kullanılan kısayol simgelerini uygulamaya özel tasarımlar üzerinden edinebiliyorsunuz. Wi-Fi, Bluetooth ya da ses gibi ayarlara hızlı bir şekilde müdahale edebiliyorsunuz.

Android kişiselleştirme uygulaması olarak öne çıkan Ekranı Süsle isimli yapım birçok hava durumu ve saat araçları (widget) da getiriyor. Rüzgâr hızı, basınç ve konum bilgisi de hava durumu aracı üzerinde bulunabilen diğer bilgiler arasında yer alıyor. Birçok saat tasarımından birini seçerek sizi en iyi yansıtan tasarıma sahip saat aracını ekranınıza taşıyabiliyorsunuz.

[appbox googleplay com.apalon.pimpyourscreen]

[appbox appstore 419864550]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz