Project Tango akıllı telefon
Project Tango akıllı telefon

Google ve Qualcomm, özellikle geliştiricileri çok heyecanlandıracak yepyeni bir akıllı telefon üstünde çalışıyor. Project Tango akıllı telefon, şimdiye kadar üretilmiş cihazların hiçbirinde olmayan özelliklere sahip.

Project Tango akıllı telefon 3D hissi veren kamera teknolojisine sahip. Project Tango Tablet Geliştirici Kiti satışa çıkmış durumda. Dev şirket Google şu anda geliştiriciler için Project Tango tableti Google mağazasında 512 dolara satıyor. Bu tablet çok çılgın bir cihaz. Öyle ki bu tablet çoklu kamera kullanarak odayı tarayabiliyor ve odanın 3 boyutlu bir modelini çıkarabiliyor. Tabletin asıl fiyatı 1024 dolar olsa da şu anda indirim dolayısıyla 512 dolara satın alınabilir. Bu satın alma işlemi için davet almanız gerektiğini buraya not edelim.

Yeni akıllı telefon beklendiği üzere Qualcomm Snapdragon işlemci barındırıyor. Google ve Qualcomm iş birliğinin sonucunda akıllı telefonun içinin tasarımına dayanan 3D hissi veren kamera teknolojisi çıkıyor ortaya. Bu cihaz şu anda sadece geliştiriciler için tasarlanmış durumda.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz