PlayStation 5, severleri büyük bir heyecan ile piyasaya sunulmasını ve fiyatını merak ediyor. Sızdırılan bilgilere göre PlayStation 5’in Türkiye fiyatı ortaya çıktı. Fakat sızdırılan fiyatın optik disk olan sürümüne mi ya da Digital Edition sürümüne mi ait olduğu konusunda bir bilgi yer almıyor. Japonya merkezli teknoloji devi olan Sony, bu senenin sonunda yeni oyun konsolu PlayStation 5’i piyasaya sunacak.

Sony, PlayStation 5’in fiyat konusunda hiçbir açıklama yapmadı. Fakat teknik eleştirmenler, bu oyun konsolunun fiyatı hakkında bazı bilgiler verdi. Sızdırılan bilgilere göre PS 5’in Türkiye fiyatı 7.999 TL olacağı tahmin ediliyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu fiyatın net olmadığını ve sadece tahminden ibaret olduğu bilgisini sizlerle paylaşmış olalım. Ülkemizde dolar kurunda yaşanan değişiklikten dolayı fiyatında da farklılık olabilir. Fakat aşağı yukarı bu fiyat aralığı ile karşımıza çıkması bekleniliyor.

Sony, bugüne kadar PS 5 ile ilgili birçok açıklamada bulundu. Ancak fiyat konusunda bir detay yer almadı. Tahminlere göre PlayStation 5’in 500 dolar üzerinden satışa sunulacağı düşünülüyor. Bu konu hakkında gelen detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz