Kısa bir süre önce PlayStation 5’in teknik özellikleri konusunda sizlere bilgi verdik. Her ay ücretsiz oyun sunan PS Plus’ın bu ay olan sunduğu fırsat açıklandı. PS Plus Nisan 2020 oyunları kendini belli etti ve bu yazımızda size belli olan oyunlardan bahsedeceğiz.

İlk olarak Uncharted: The Nathan Drake Collection, bu oyun her ay ücretsiz sunulan oyunlar arasına girdi. PS Plus tarafından her ay ücretsiz oyunlar sunulmaktadır ve daha önceden ücretsiz olarak sunulan oyun Uncharted: The Nathan Drake Collection oldu. Bu sefer ise Uncharted 4: A Thief’s End kullanıcılar ile buluşacak. Bu duruma eşlik edecek olan diğer önemli yapım ise geçen sene piyasaya sürülen off-road yarış oyunu Dirt Rally 2.0.

Codemasters tarafından geliştirilen Dirt Rally 2.0, PlayStation 4 dışında PC ve Xbox One içinde yayınlandı. Gerçek bir ralli tecrübesi arayanlar için sürüş fiziği ve yarış atmosferi ile karşınıza çıkmaktadır. Kısacası Nisan 2020 oyunları Uncharted 4: A Thief’s End ve Dirt Rally2.0 oldu.

Eğer siz de bu iki oyuna sahip olmak istiyorsanız nisan ayında yani 7 Nisan’da yayınlanmasını beklemeniz lazım. Ayrıca Mart oyunun sunulan oyunlarınıda 7 Nisan tarihine kadar kullanabilirsiniz. Mart ayı oyunları ise Shadow of the Colossus ve Sonic Forces. Bu yazımızda sizlere PS Plus Nisan 2020 ücretsiz oyunları hakkında bilgi verdik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz