Popüler oyunlar arasında yerini alan PUBG, yeni oyuna başlayan oyuncuların kendilerini geliştirmesi için oyuna botlar dahil edecek. Gelecek olan 7.1 güncellemesi ile botlar oyuna dahil olacak. Korona virüsünün olduğu bu dönemlerde evde vakit geçiriyoruz ve evde vakit geçirmekten sıkılıp oyun keşiflerine başvurabiliyoruz. Popüler oyunlardan biri olan PUBG mobile uygulamasını indirip keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni başlayanlar arasındaysanız da PUBG güncellemesi ile sizi düşünecek.

PUBG, getireceği güncelleme ile oyuna yeni dahil olan kullanıcılarını düşündü. PUBG’nin resmi internet sayfasında yapmış olduğu açıklamada “Herkese merhaba, birçok oyunda olduğu gibi, oyuncularımızın genel yetenek seviyesinin son 3 yılda önemli ölçüde arttığını gördük. PUBG oyuncuları becerilerini geliştirmeye ve gelişmeye devam ederken, birçok yeni oyuncunun erken safhalarda düşmana hasar veremeden öldüğünü sıkça görüyoruz. Bize bir süredir genişleyen yetenek seviyesi aralığının bazı oyuncularımız için daha zorlu bir ortam yarattığını söylüyorsunuz ve şimdi yardım etmem planımızla ilgili konuşmaya hazırız” ifadelerine yer verdi.


7.1 güncellemesi geldikten sonra oyuncular becerilerini geliştirmek için botları tanıtma kararı alındı. Botların daha gerçekçi davranması için bazı gelişmelerde devreye girecek. Ayrıca PUBG 7’nin konsollar için 29 Nisan tarihinde başlayacağı bilgiler arasında yerini alıyor. PUBG getireceği güncellemeler ile kendini daha da geliştirmeye devam ediyor. Gelecek olan 7.1 Güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz