Korona virüs nedeniyle evde kaldığımız bu günlerde canınız sıkılabilir. Bu yazımızda can sıkıntısınızı geçirecek PUBG mobile benzer olan oyunları sizlerle paylaşayacağız. Mobil cihazınıza indireceğiniz oyun sayesinde keyıifli vakit geçirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kısımda oyun detaylarını inceleyip indirmek istediğiniz oyunun linkine tıklayarak indirebilirsiniz.

İlk olarak Free Fire oyunundan bahsedelim. Mekaniksel açıdan diğer oyunlardan eksiği olmayan oyunu sizde indirip eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Eğer Free Fire oyununu indirmek istiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Başka bir oyun ise Cyber Hunter oyunudur. Cyber Hunter gelişmiş silah araçları sayesinde daha da eğlenceli bir oyun ortaya çıkarıyor. Siz de Cyber Hunter oyununu indirmek istiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Rocket Royale oyununu da tercih edebilirsiniz. Bu oyun az yer kaplaması ile dikkat çekiyor. Oyunun amacı adadan kaçmak eğer siz de bu oyunu indirmek istiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Son olarak Rules of Survival oyunundan bahsedelim. Oyunun kitlesi oldukça geniş aralıkta. Bu oyunda da harita üzerinden istediğiniz noktaya atlayabiliyorsunuz. Rules of Survival oyununu indirmek için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz