PUBG Güncellemesi: sürüm 0.10.5

En büyük modern oyunlardan biri olan, Unknown Unknown’s Battlegrounds (popüler olarak PUBG olarak bilinir), geçen yıl Android‘e geldi ve büyük bir hit oldu. Daha da iyisi, popüler savaş royale oyununun bu mobil versiyonu iyi destekleniyor ve bir sürü yeni özellik en yeni güncellemeyle birlikte geldi.

Güncelleme: sürüm 0.10.5, Laser Sight ile yeni AR silahları getiriyor

PUBG Mobile‘ın en yeni sürümü oyunculara yayılmaya başladı ve beraberinde bir sürü harika yeni özellik geliyor. İlaveler arasında, Mk47 Mutant adlı bir lazer görme eki olan yeni bir AR silahı da var. 20 mermi klipsinin yanı sıra çoklu atış modları da sunar. Daha büyük bir şarjör ekleyerek klip boyutunu 30’a kadar uzatabilirsiniz. Kulplar, manzaralar ve kapsamlar gibi eski ataşmanlar da yeni Mk47 Mutant ile uyumludur.

Yayınevi Tencent, yeni lazer görüşünün(laser sight), kapsamı olmayan uzaktaki düşmanları ele geçirmeyi kolaylaştırmak için daha iyi geri tepme kontrolü sunduğunu söylüyor. Ayrıca PUBG’ye gelmek, Royal Pass’ın beşinci sezonudur. Yeni sezon yeni premium kıyafetler, emotlar, aksesuarlar ve Diğer Ödüller katacak. Royal Pass sezon 5 de yarın 02:00 UTC başlar.

Ayrıca PUBG için zombiler olduğu doğrulandı! @ RE_Games etiketli ayrı bir tweet’de şunları söyledi: “25 Ocak’ta çıkan çok beklenen Resident Evil 2’yi kutlamak için şimdi Duos olayıyla kutluyoruz! Bu ayın ilerleyen saatlerinde işbirliği içeriğinin tam sürümünü bekliyoruz ve sizinle daha fazla paylaşmak için sabırsızlanıyorum.” diye açıklama geldi.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz