Popüler oyun olan PUBG, oyuncularına bir süreliğine ücretsiz sunulacak. Oyun dünyasında ücretsiz oyunların haberi geliyor. Belirli bir ücrete sahip olan oyunlar bazen, bir süreliğine indirime giriyor. İndirime giren ya da ücretsiz olan oyunları sizlerle paylaşıyoruz ve paylaşmaya da devam edeceğiz. Steam üzerinden ücretsiz satın alıp oynayabileceğiniz oyunları takip etmek eğlenceli olabilir.

Normalde Steam’da 87 TL olan PUBG oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulacak. Yapılan açıklamaya göre PUBG oyunu 4 Haziran ve 8 Haziran tarihleri arasında ücretsiz sunulacağını Twitter üzerinden açıkladı. 4 günlük süre boyunca para vermeden PUBG oyununu oynayabileceksiniz. Ayrıca oyunu beğenen oyunculara da %50 indirim sunulacak. Normal fiyatı 87 TL olan oyunu indirimli halinde 43.50 TL’ye alabileceksiniz. Oyun daha önceden bilgisayar için ücretsiz olarak PUBG Lite sürümünü de duyurmuştu.

PUBG uygulamasının önemli sistem görüntüleri ise işletim sistemi olarak; 64 bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10. RAM olarak 16 GB, Depolama ise 30 GB kullanılabilir alan. Ekran kartı; NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB veya AMD Radeon RX 580 4GB. PUBG oyunu ücretsiz sunulduğunda siz de oynayacak mısınız?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz