Pubg Mobile için yeni bir sürüm yayınlandı. Düşük sisteme sahip olanlar için Lite sürüm indirilebilir durumda. Ücretsiz olan Pubg Lite nedir? Nasıl indirilir? Bugün bu konuda sizleri bilgilendireceğiz.

PUBG Mobile’ün ne olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak oyuna gelen her yeni güncelleme ve bazı hileler kullanıcıların çok fazla eleştiri yapmasına neden olmuştu. Bu sorunlar elbette rakiplerinin işine yararken, PUBG yapımcıları bu durum konusunda endişe yaşarak, Lite sürümünü yayınladı. PUBG Lite ile beraber artık kullanıcılar daha stabil bir sürüm ile karşı karşıya kalıyor.

PUBG Lite sürümü normal sürümden daha fazla kısıtlanmış ve düşük sistemlerde bile kasmadan rahat bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bu sürüm birçok kullanıcıdan tam not almayı başarmıştı. Sizlerde bu deneyimi yaşamak için aşağıdaki adımları uygulayın ve oyunu oynayarak yorumlarınızı bizlerle paylaşın.

Pubg Lite kayıt olma

PUBG Lite kayıt olma sayfası lite.pubg.com/tr/2019/05/09/event-pubglite-pre-registration-tr “Katılmak için tıklayın” kısmına dokunun veya daha önceden hesabınız varsa oturum bilgilerinizi yazıp giriş yapabilirsiniz. Başarılı olarak katıldınız yazısını gördüğünüzde işlem tamamlanmış oluyor.

Pubg Lite nasıl indirilir?

Kayıt olduktan sonra ilk yapmamız gereken elbette oyunu indirmek oluyor. Bilgisayarımıza ilk önce bazı programları kurmamız gerekiyor. Visual C++ ile Net Framework ile DirectX‘in 11 sürümünü yüklememiz gerekiyor. Ekran kartınızın driveri ise son sürüme güncelleyin. Daha sonra lite.pubg.com/tr/download adresi üzerinden oyunu indirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz