PUBG Mobile güncelleme izleyicimize hoş geldiniz ! Tüm resmi PUBG güncelleme notlarını harmanlayacağız ve Android ve iOS telefonlar ve tabletler için hit savaş royale oyununa eklenen tüm yeni özellikleri parçalayacağız .

PlayerUnknown’ın Battlegrounds Mobile hayranıysanız (ve tavuk yemeklerinde moralinizi bozuyorsanız), tüm harita güncellemeleri, silah ve zırh balans değişiklikleri ve eklemeleri, yeni modlar ile güncel kalmak için bu sayfayı favorilerinize eklediğinizden emin olun, ve daha fazlası.

PUBG güncelleme: En son

PUBG Mobile güncellemesi 0.16.0 genel bakış

Çıkış tarihi: 11 Aralık 2019.

Erangel’de kış mevsiminde, bu da yamaçlara gitme zamanı! Klasik modda sıraya girmek Snow Paradise’ı tetikleme şansına sahiptir, burada her maçta bir oyuncu bir teleferikte kayabilir ve dağdan aşağı doğru snowboard yapabilir.

Snow Paradise, en son PUBG Mobile güncellemesindeki tek yeni mod değil, bugün başlayan yeni araç savaş modu RageGear ile. Oyuncuları iki takıma ayırır, bazıları sürüş, bazıları da çeşitli monte edilmiş silahlar kullanır. Araba kullanmıyorsanız endişelenmeyin, çünkü sürücü de ateş edebilir.

Klasik Modda, ilk kişi ve üçüncü kişi arasında geçiş yapma yeteneği de dahil olmak üzere başka birçok özellik de vardır. Ayrıca, yeni kozmetikler, arkadaşça yangın kısıtlamaları, performans iyileştirmeleri, silah dengelemesi ve daha pek çok şey var.

PUBG Mobile güncelleme geçmişi

PUBG Mobile güncellemesi 0.15.5’e genel bakış

Çıkış tarihi : 8 Kasım 2019

Başka bir ay, başka bir PUBG Mobile güncellemesi ve bu nokta oyunun Royal Pass Sezonu 10 – Wasteland’ın Öfkesi’ni başlattı. Bu son içerik güncellemesinde, geçen ayın ürkütücü shenanigan’larına veda ve yeni sağlam Apocalypse temasına merhaba diyoruz!

PUBG Mobile’ın en yeni içeriğindeki en heyecan verici ve önemli eklemelerden biri, Harabeler adlı yeni bir ekip ölüm haritası. Yeni harita peyzajı, yemyeşil yağmur ormanlarının ortasında gizlenmiş antik Maya görünümlü kalıntılara sahiptir. Görünüşe göre bu haritada saklanacak çok sayıda kuytu ve kızılcık olacak, bu yüzden kampçıları sıraya alın.

Oyuncular hemen ellerinde yeni bir yüksek ateş oranı SMG’sine ve yeni bir hasara dayanıklı araç kullanmaya başlayabilir ve yakın gelecekte yeni bir araç mühendisi karakteri geliyor. Oyun, oyuncuların kendi adına materyal toplamak için şahin kullanmasına izin verecek yeni bir eşlik sistemi bile getiriyor.

Bu yeni sürümde başka yeni oyun içi ödüller ve tweaks’ler geliyor, bu yüzden PUBG Mobile’ın sunduğu her şeyi deneyimlemek için kendinize bir göz atın!

PUBG Mobile güncelleme 0.15.0 genel bakış

Çıkış tarihi : 16 Ekim 2019

Bu yılın başlarında, PUBG ekibi Survive Till Dawn modunu tanıtmak için Resident Evil 2 ile ortaklık kurdu. Bugün itibariyle, oyuncular modun yeni “Halloweeks” temasıyla Cadılar Bayramı ruhuna girebilirler. Güncellenmiş Survive Till Dawn modu, zombileri ve diğer oyuncuları öldürmek için “Cadılar Bayramı” canavarları, yeni bir düşman insan fraksiyonu ve biyo-savaş ekipmanı ile korkunç bir makyaj kazanıyor.

Bu ayın ilerleyen saatlerinde yeni bir Yük Modu, yeni ağır silahlar, bir helikopter, hava saldırıları, bir takım arkadaşı canlanma teknisyeni ve daha fazlasını getirecek. Ayrıca, bir sonraki duyuruya kadar, The Darkest Night modu daha fazla ayarlama yapmak için çevrimdışı duruma getirilecektir.

Diğer bazı yeni özellikler arasında, oyuncuların önceden erişilemeyen yerlere ulaşmalarına olanak sağlayan yeni bir çıkıntı tutma mekaniği, yeni bir kara ve deniz aracı, tuzakların döşenmesi için yakıt varillerinin patlatılması ve oyuncuların maPUBG güncellemesinin yapılacağı dört tür grafiti bulunuyor: savaş alanının en yenisi. Birkaç top da ince ayar yapıldı ve oyuna Desert Eagle tabancası eklendi.

Bu güncelleme ile takım oyun performansını geliştirdi, dokunmatik kontrolleri ayarladı ve envanter sistemlerini geliştirdi. Ayrıca artık daha az güç tüketirken daha yumuşak çalışıyor ve b

PUBG Mobile güncelleme 0.14.5 genel bakış

Çıkış tarihi : 12 Eylül 2019

Başka bir PUBG Mobile güncellemesi zamanı geldi ve bu yeni Sezon savaşçı temalı yeni içerikle başladı ve birkaç görev programına başladı. 9. sezon resmi olarak 12 Eylül günü geç saatlerde başlayacak (ya da nerede oturduğunuza bağlı olarak 13 Eylül’ün başlarında), bu nedenle yeni Royale Geçişini kapmak için birkaç saat beklemeniz gerekebilir.

Önceki güncellemelerin aksine, 0.14.5 yeni silahlar, araçlar veya oyun modları gibi pek bir şey getirmiyor. Bu değişikliklerin Ekim ayında yapılacak bir sonraki PUBG güncellemesinde beklenebilir. Yine de PUBG Mobile Club Open (PMCO) 2019 Fall Global Finallerine ücretsiz bir gezi kazanabileceğinizden giriş yapın . İnanılmaz mobil esports etkinliğini ziyaret etmek için daha fazla motivasyona ihtiyaç duymanız durumunda , önceki küresel finallerdeki deneyimimiz hakkında daha fazla bilgi edinin .

Gelecekteki PUBG Mobile güncellemelerinde neler görmek istersiniz? Yorumlarda bize bildirin.

Kaynak : Mobil131 YORUM

  1. Bende erangel haritada yeni birşey gelmedi. Android kullanıyorum bütün haritalar güncellendi fakat güncellemenin arasında erangel yok. Bu nedeniyle kar, teleferik yada kar topu vs yok. Android e henüz gelmedi mi yoksa benlik bir sorun mu? Bilenler cevap verirse sevinirim. Teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz