PUBG Mobile tarafından güncelleme yayını gerçekleştirildi. Yeni güncelleme getiren PUBG Mobile aynı zamanda yeni özellikleriyle de dikkat çekti. Yayınlanan güncelleme hem iOS işletim sistemine hem de Android işletim sistemine sahip cihazlarda yayınlandı.

Dünya genelinde en çok oynanan oyunlar listesine giren PUBG Mobile, her geçen gün kullanıcı sayısını daha da arttırmaktadır. Tencent firmasının yüzünü güldüren oyun, güncellemeleriyle beraber gelen yeni özellikleri ile kullanıcıları daha da mutlu ediyor. Son güncellemesi yani 0.13.0 güncellemesi ile gelen yeni özellikler şimdiden gündemde yerini aldı. Yeni gelen özelliklerin neler olduğunu merak ediyorsanız yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi

Güncelleme sonrası PUBG Mobile oyununa yeni bir mod eklendi. Takım halinde ölüm maçı ile beraber oyuncular arkadaşlarıyla birlikte takım haline girebilir. Daha sonra ise 4v4 çatışmalarına birlikte katılabilirsiniz. Oyunculara isteğe göre oda kartı kullanarak kendi odanızı açma imkanı sunan oyun, BŞN için kontrol ayarlarını da yeni güncelleme ile ekledi.

0.13.0 güncellemesi ile beraber aynı zamanda MVP vitrine de oyuna ekleniyor. Yani her oyuncu birer MVP modu olacak. Daha önceden Vikendi harita eklemesi yapılan oyunun haritasına yeni eklemeler de yapıldı. Güncellemeyi yükledikten sonra Vikendi haritasında oynarsanız karda yürürken ayak izleriniz belli olacak ve aynı zamanda araçların lastik izleri kendini alanlarında gösterecektir. Son olarak tırmanma için özel bir buton eklendiğinden de bahsedelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz