Hayatta kalma oyunu olarak gelen PUBG’nin mobil sürümünde bir yeni güncelleştirme daha geldi. Gelen yeni güncelleştirme ile ek bir silah ve bir yeni mod daha geldi. İşte merak ettiğiniz yenilikler…

PUBG, son zamanlarda çok popüler olmaya başladı. Oyuncuların hem masaüstü hemde mobil sürümlerinde çok eğlenerek oynadıklarını görüyoruz. Bu sefer ise 0.13.0.5 güncellemesi ile yenilikler ve iyileştirme çalışmaları yapıldı. Gelen yeni güncelleştirme ile beraber 16-22 Temmuz arasında yüklenmesi halinde, paraşüt izi ve 1.888 BP kazandığınızı belirtelim. Kazanılan bu BP’leri ise kasa alım sırasında kullanmanız mümkün.

İşte PUBG Mobile yeni güncelleme detayları:

Oyunun son güncellemesi ile beraber kişiler, Erangel ile Vikendi haritalarında yeni makineli tüfek kullanabilecek. PP-19 Bizon olarak gelen bu yeni silah 9mm mermi ile 53 mermi taşımakta. 6X zoom yapabilen silah yakın kullanımlarda daha etkili.

Bir diğer yenilik ise takım ölüm maçları oluyor. Artık kişiler TPP modunda takım savaşları yapabiliyor.

iOS kullanıcıları ise bu güncelleme ile beraber oyun arka plandayken, güncelleme yapabilecekler. Böylelikle diğer uygulamalarda gezebileceksiniz.

HDR modunda ise High Frame Rate özelliği geldi. Bu şekilde pil tüketimi artacak ancak daha iyi bir görüntü izlenecek.

Ek olarak oyun içerisinde yer alan birçok hata ise bu güncelleme ile düzeltildi diyebiliriz. Sizlerde en kısa sürede güncellemeyi yapmayı unutmayın.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz