PUBG Mobile’ın 11. sezon ile gelecek olan 0.16.5 güncellemesi için resmi olmayan bir çok görüntü karşımıza çıkmıştı. Bu bakımdan gündemi boş bilgi ile meşgul eden çok fazla tartışma ortaya çıktı. Ancak resmi afiş kısa süre önce yayınlandı ve her şey netlik kazandı. İşte detaylar..

2017 yılından bu güne sabit oyuncu kitlesini daima arttıran PUBG mobil versiyonu ile yenilikleri daima sunarak zaferi elinde tutmaya çalışıyor. Sürekli gelen yenilikler ile beraber güncellemesini Battle royale olarak sunmaya devam ediyor.

PUBG Mobile 0.16.5 güncellemesi hepimiz tarafından merakla beklenirken ‘Mr Ghost Gaming’ adında bir Youtube kanalı yenilikleri içeren bir video paylaştı.

Güncelleme ne zaman çıkacak?

Oyunda yer alan Season 10 bu hafta kapanıyor. Bu bakımdan 7 Ocak’ta 11. haftaya yeni içerik ile beraber gireceğiz. Menülerde değişiklikler olabilir ve özel kış içeriği oyuna gelebilir. Yeni skin ve aksesuarları da unutmayalım.

Güncellemenin içeriği neleri kapsıyor?

Son bilgilere göre; yeni bir paraşüt ve yeni bir MK-14 baskısı içeren Ace tier ödülleri ve AKM için Glacier Lab baskısı içeren Gold Tier ödüllerini beraberi geliyor. Oyunun lobisini kış için yeniden tasarlayan güncelleme, kış temalı araba baskıları ve kış temalı kostümleri de oyunun içeriğine dahil edeceğini belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz