Sizlerinde bildiği gibi güncellemeler geldikçe PUBG için bir çok yenilik ve gelişmelerde söz konusu oluyor. PUBG 11. sezon oyun modları indirme özelliği ve birçok yenilik ile beraber yeniden karşımıza çıkıyor.

Dünya genelinde popüler olan bir oyundan pek fazla bahsetmemize gerek kalmıyor. Ciddi anlamda herkesin sevdiği PUBG mobile oyunu için bir çok güncelleme ile bir çok sorun karşımıza çıkıyor. Asıl konuya gelecek olursak eğer, ban ve klasik sorunlardan dolayı şikayetler tavan yapmış durumda. PUBG Mobile 10. sezon yakında bitiyor ve 11. sezon başlıyor.

Yeni sezon için bir çok detay belli oldu.

PUBG Mobile 2020 önemli güncellemeleri getiriyor. Yeni sezon ile PUBG Mobile 0.16.5 güncellemesini alacak ve en dikkat çeken mod içeriklerini indirebileceksiniz. Özellikle Ölüm maçı modu ile oyuna girmeden önce yüklemeleri ayarlayabileceksiniz. Kısacası yeni yükleme menüsü oyunda dahil edilecek.

Bu yenilikle silahları rahat bir şekilde seçebilir ve kullanabilirsiniz. Yeni silah ve kıyafetlerin görünümleri ise çok farklı. Ek olarak bölgeye kış alanı ve kar bisikletleri de geliyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz