PUBG 400 milyondan fazla indirme sayısına ve günlük bazda 50 milyon aktif oyuncu sayısına ulaşarak rekorları kırmaya devam ediyor. Son gelen güncelleme ile beraber PUBG Mobile 4v4 TDM modu çok fazla dikkat çekmeyi başardı. İşte detaylar…

PUBG Mobile 4V4 TDM modu ile dikkatler oyunda!

PUBG sizlerinde bildiği gibi masaüstü ve mobil platformda en fazla oynanılan oyunların başında yer alıyor. Kısa süre önce gelen PUBG 0.13.0 güncellemesi ile birçok yeni detay oyuna eklendi. Gelen güncellemede en fazla dikkat çeken nokta ise TDM modu oluyor.

PUBG’de alışık olunmayan mod TDM yani Team Deathmatch modu ile beraber ölüm maçı takımlı olarak geldi. Bu mod ile beraber daha küçük bir harita üzerinde, dört kişilik takımlar halinde karşılıklı savaşmak mümkün.

Savaş esnasında puanlar yine önem taşımakta. Ölüp tekrar canlandığınız bu mod ile, alışık olduğumuz oyun dışında bir oyun deneyimi yaşamış oluyoruz. Güncelleme ile beraber FPS ve TPS modları kontrol ayarları da geldi. Gelişmiş olan yeni hile engelleme yazılımı da oyuna dahil edildi. Son olarak yeni grafik deneyimi ve kıyafetlerin de geldiğini belirtelim.

Şirketin güncelleme konusunda endişesi ise, oyun dinamiklerinin değişmesi ne gibi olumsuzluklar getirebilir olarak ifade edildi. Ancak 4V4 TDM modu çok fazla beğeni almaya başladı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz