Popüler oyun olan PUBG mobile yeni bir özellik ile geliyor. Gizemli orman modu özelliğine kavuşacak olan oyun 1 Haziran 2020 tarihinde oyuncular ile buluşacak. PUBG Mobile’ın resmî Twitter adresinden yapılan paylaşım sayesinde gizemli mod ortaya çıkıyor. Oyunun içerisinde yer alan özellikle çok keyifli ve keşfettikçe oyuna olan bağlılığınız daha da çok artıyor.

Oyun içinde yer alan eşyaları bulmak, savaşmak ve çok daha fazlası eğlenceli olabilir. Gelen bilgilere göre PUBG mobile 1 Haziran tarihinde yeni bir mod ile gelecek. Orman gizemli modunda nelerin yer alacağı büyük bir merak ile bekleniliyor. Ayrıca oyunda sıcak hava balonunun da yer aldığını ortaya çıkan görseller sayesinde görüyoruz. Bulunan sıcak hava balonları sayesinde gökyüzüne yükselip ormanın sırlarını tepeden görebileceksiniz.

Başlıktan da anlayacağınız gibi gelecek olan gizemli orman modu hakkında bilgiler yer almamaktadır. 1 Haziranda gelecek olan güncelleme ardından neler olacağını göreceğiz. Siz Gizemli Orman Modu hakkında neler düşünüyorsunuz? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz