PUBG Mobile şimdiye kadar yayınlanmış en büyük güncellemelerinden biri olan 1.0 sürümünü yayınladı. Uygulama mağazasından oyunun güncellemesini indirerek yeni sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz. Getirilen güncelleme sayesinde oyuna birçok yenilikler geldi. Erangel 2.0 ile beraber oyunun en popüler haritası tamamen yenilendi.

PUBG Mobile oyuncuları hilecilerden fazlasıyla şikayetçi. Oyuna getirilen güncelleme yeni anti hile yazılımı içeriyor. Bu durum sayesinde hilecilerin önüne geçilecek. Güncelleme aldıktan sonra oyunu açtığınızda karşınıza lobi arayüzünde kullanıcı deneyimi daha da üst seviyeye taşınacak.

PUBG Mobile 1.0 güncellemesi Android cihazlar için 1.8 GB, iOS cihazlar için 2.17 GB boyutunda. Gelen güncelleme ile beraber bina düzeltmeleri, yeni harita unsurları, livik iyileştirmeleri, evo alanı yenilikleri, hata düzeltmeleri, görsel efekt iyileştirmeleri ve daha birçok yenilik geldi. Ayrıca oyuna yeni bir silah eklendi, bu silahın adı ise; M1014. Güncelleme sonrası oyuncuların oyuna tepkilerinin ne olacağı merak ediliyor. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz