Popüler oyun haline gelen PUBG Mobile, Battle Royale türünde olan oyunlarda akıllarda en ilk sırada yer alan oyundur. PUBG Mobile Lite daha az yer kaplar. PUBG Mobile Lite daha da sevindirici bir haber ile geldi. Sonunda beklenen PUBG Mobile Lite 0.16.0 güncellemesi kullanıcılar ile buluştu. Gelin birlikte PUBG Mobile Lite 0.16.0 güncellemesi ile beraber gelen yeniliklere bakalım.

PUBG Mobile Lite 0.16.0 güncellemesi ile oyuncular, kiraz çiçeği altında yer alacak piknik sepetlerinin içinde işaret fişekleri, boya bombalarına sahip olmaya çalışacak. Varenga haritasına iyileştirmeler ve yeni özellikler eklendi. Varenga haritasında kiraz çiçeği bölgelerinde yer alan piknik sepetleri de güncelleme ile oyunda yerini alacak.

Kiraz çiçeğinin altında bulunan piknik sepetlerinde yer alan işaret fişekleri, boya bombaları ile oyun daha da eğlenceli bir hale dönüşecek. İşaret fişeklerinin içerisinde güçlü silahların yer aldığı Süper airdrop çağırmak için kullanılır. Boya bombaları da karakterleri renklerine boyayan keyifli renkleri ortaya çıkarıyor.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Varenga haritasında iyileştirmeler gerçekleşti. Bu iyileştirmeler içinde şehir alanına giden ekstra yol,Güneybatıda endüstriyel bölgede çeşitli ayarlamalar, kuzey bölgesinde yer alan sığınaklar ve daha birçok özellik güncelleme ile yerini alacak. Ayrıca silah güncellemeleri, ikinci silaha geçerken daha hızlı olma, klasik mod ve PlayLab, yeni mod olarak karşımıza çıkacak. Arapça, Fransızca ve İspanyolca dilleri de yeni sürüme eklenecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz