PUBG mobile çok uzun zamandır ülkemiz dahil dünyanın dört bir yanından oynanılan bir oyun. Çoğunluğun sevdiği ve oynamış olduğu bu oyunun ücretsiz olan sürümleri için 2 farklı abonelik sistemi geldi. PUBG Prime ile PUBG Prime Plus aboneliği hakkında bugün sizlere detaylı bilgi vereceğiz.

PUBG Mobile Prime satın alınır mı?

Oyun ve para konusunda çoğu kişi oyun satın almayı istemiyor. PUBG’nin ücretsiz sürümleri ilk günden bu yana ücretsiz oynanmaya devam ediyor ve oyun içi satın alımlar ise yapılıyor. Ücretli oyun içi alımlar ise, silah ve kostüm gibi envarter malzemeleri oluyor. Çünkü oyuniçi alımlarda satılan eşyalar oyunda kazanılan puan veya paralar ile satın alınmıyor. PUBG Mobile Prime ise bu işleri tam olarak değiştirmek için geliyor.

Prime ile Prime Plus ücretleri ne kadar?

Prime konusunda iki farklı abonelik hizmeti geliyor. Bu bakımdan ücretler farklı. Birincisi aylık 6 TL olurken diğeri aylık 34 TL Prime Plus aboneliği olarak karşımıza çıkıyor. Prime aboneliği sayesinde kişiler günlük 5 Unknown Coin alabiliyor. Bunla beraber Battle Points ile alışveriş de yapabilirsiniz.

Prime Plus aboneliği ise günlük Unknown Coin kazanabilir ve bunla beraber kişiler eşya ile ganimet konusunda günlük indirim hakkına sahip oluyor. 10 RP günlük de kazanabiliyor. Standart sandık çekilişlerin de ise yüzde 50 indirim alabiliyor. Bunun için ise 34 TL aylık ücret ödemeniz gerekiyor. Diğer aylar ise 60 TL’ye çıkan abonelik ücretini belirtelim.

Kişiler her iki paketi veya tek paketi satın alabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz