PUBG Mobile Vikendi Kar Haritası Güncellemesi!

 
PUBG Mobile‘in dördüncü harita olan Vikendi Kar Haritası, nihayet etkinleştirildi ve artık PUBG Mobile oyuncuları için eşleştirme için mevcut. Vikendi Kar Haritası, tüm Android ve iOS kullanıcılarına sırasıyla Perşembe günü Google Play ve App Store üzerinden 0,10,0 güncelleme olarak sunuldu. Ancak, harita şu ana kadar oyun için mevcut değildi. PUBG Mobile oyuncuları Erangel, Miramar ve Sanhok’tan sonra bir süredir etrafta bulunan dördüncü haritayı alıyorlar.

Yeni PUBG Mobile Vikendi Kar Haritası, yaklaşık 134MB boyutunda ve kullanıcılar oyuna başlamak için indirebilir. Yeni 6×6 kilometre harita, 4×4 harita olan Sanhok haritasından daha büyük. Diğer taraftan Erangel ve Miramar haritaları 8×8 kilometredir.


 

PUBG Mobile Vikendi Kar Haritası: Yenilikler

 
1.) 6 km x 6km kar haritası olan Vikendi şu anda hazır.
2.) Yeni hava eklendi: Kar.
3.) Vikendi’ye özel araç: Kar aracı.
4.) Kartopu Savaşı Vikendi’nin Spawn Adasına eklendi.
5.) Eklenmiş Lucky Treasure(şanslı hazine), oyunculara gündelik görevlerini tamamladıklarında Glacier(buzulu)-M416‘ya yükseltme silahı alma şansı veren bir özellik.


 

PUBG Mobile 0.10.0: Yenilikler

 
1.) Oyuncular artık tüm günlük görev ödüllerini bir defada toplayabilir.
2.) Hızlı Sohbet’e yeni komutlar eklendi.
3.) Oyuncuların ek silah efektlerini yükseltmek için öldürme efektleri, benzersiz öldürme yayınları ve ölüm sandık görünümleri elde etmek için Lab’deki materyalleri kullanabileceği Ateşli Silahlar Bitirme Sistemi eklendi.
4.) Arapça destek eklendi.
5.) Çapraz sunucu eşleştirmesi eklendi. Etkinleştirildikten sonra, oyuncular diğer sunuculardaki aynı seviyedeki oyuncularla eşleşme şansına sahip olurlar.
6.) Oyuna başladıktan hemen sonra tekrar tekrar maçtan çıkan oyuncular artık bir süre için eşleşme bulmaktan men edilecektir.
7.) Oyuncular artık ölümden sonra şüpheli davranışları rapor edebilirler.
8.) Büyük elli oyuncular için bir düzen eklendi.
9.) Kaliteye, kategorilere ve arka plan bilgilerine sahip ögelere etiketler eklendi.
10.) Oyuncular artık çöpçatanlık ve sohbet için ikinci bir dil seçmeye gerek yok.
11.) Sohbet sistemi artık daha az bellek alıyor ve daha fazla mesaj saklıyor.
12.) Mağazanın ön sayfası, her büyük güncellemenin temalarını vurgulamak için ayarlandı.

PUBG Mobil, Vikendi haritasını piyasaya çıkarmadan önce, kullanıcılar ayrıca, HD modunda “Ultra” kare hız ayarının iPad 2018’de mevcut olmadığı bir hata düzeltmeleri, iPad Pro 12.9 inçlik bir çözünürlük algılama hatası düzeltmeleri, bazı cihazların daha düşük grafik kalitesine sahip olduğu bir hata düzeltmeleri, grafik kalitesinin yeniden başlatıldıktan sonra varsayılana sıfırlandığı bir hata düzeltmeleri ve sol kanaldan gelen sesin belirli senaryolarda doğru kanaldan daha yüksek olduğu bir hata düzeltmeleri gibi bir çok sorunu giderir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz