PUBG Mobile 0.15.5 güncellemesi yayınlandı. Yeni PUBG Mobile Güncellemesi ile beraber oyuna yeni silahlar, evcil hayvan sistemi ve 4v4 Takımlı Ölüm Maçı haritası oyuna eklendi. 8 Kasım Cuma günü yayınlanan güncelleme ile beraber 10.sezonun başladığını belirtebiliriz. Yeni sezonun teması ise Yabani Öfke. Bu sezon ile beraber ‘Şahin’ evcil hayvana sahip olabileceksiniz.

PUBG Mobile güncellemesi ile beraber oyunda önemli değişiklikler de kullanıcıları bekliyor. Güncelleme ile birlikte gelen değişiklikler arasında TDM haritası, Şahin evcil hayvanı ve birçok iyileştirmeler oyuna eklendi. PUBG Mobile 10. Sezon teması Yabani Öfke olarak karşımıza çıktı. Royale Pass 10. Sezon başında oyuncuları yeni silahlar araçlar ya da yeni görünümler ile tanıştırıyor. Oyun için eklenen ayarlamalar aynı zamanda oyuncu ödüllerini de App Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz sunulan güncellemede yerini alıyor.

PUBG Mobile 0.15.5 güncellemesi ile beraber yeni Takımlı Ölüm maçı moduna özel sunulan ‘Harabeler’ haritası da oyuna dahil edildi. Bu mod sayesinde oyuncular, harita üzerinden herhangi bir yeri canlandıracakları için yoğun bir çatışma sürecektir. Oyun oynama süresi daha kısaldığı için heyecan daha da artacaktır. Vikendi haritası üzerinden de silah ve araçlar da ekleniyor.

8 Kasım’da yayınlanan güncellemede evcil hayvan Şahin dahil olmadı. 11 Kasım günü ‘Şahin’ oyuna dahil olacak. Son olarak belli bir modda araç sürerken ‘araç güçlendirme’ özelliği sayesinde araçların aldığı hasarı azaltan yetenekli teknisyen kadın karakter de PUBG Mobile uygulamasına yakın zamanda dahil olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz