PUBG Mobile Bakım Moduna Alındı!

PUBG Mobile‘a kısa bir zaman önce giriş yapmaya çalıştıysanız ve endişeleniyorsanız oyun geliştiricisi Tencent Games, PUBG Mobile sunucularını bakım moduna aldı. Bakım ilerlemesine bağlı olarak, oyun, verilen süreden önce veya daha sonra kullanılabilir hale getirilebilir. Tamamlandığında, kullanıcılar oyunu en son sürüm olan 0.10.o sürümüne güncelleyebilir.

Oyunun yeni versiyonunun bazı önemli değişiklikler getirmesi bekleniyor. Bunlardan en büyüğü, oyunun popüler Klasik Modu’nun dördüncü haritasının eklenmesi: Vikendi. Yeni kar haritası birkaç hafta boyunca konuşuldu ve oyunun hem içinde hem de dışında bulunan tanıtımlar, önümüzdeki haritadan bahsetti.

Vikendi’nin oyundaki diğer üç haritadan çok farklı olması ve karla kaplı bir Kutup bölgesini tanıtması bekleniyor. Harita 6 km’ye 6 km büyüklüğündedir ve bu büyük güncellemeyle etkinleştirilebilecek olsa da biraz daha sonra sunulacaktır.

Oyun güncellemesi , bakım alıştırmasının tamamlanmasından kısa bir süre sonra Google Play Store ve iOS App Store’a aktarılacak ve kullanıcılar, 25 Aralık’tan önce en son sürüme güncellemeye teşvik ediliyor. Zaman içinde güncellenen kullanıcılar, oyun içi ödüller de kazanacak bir Kıyafet Kutusu (7d) ve 1,888 BP (oyun içi krediler). Ayrıca, oyun sonrası güncellemenin açılması da muhtemelen bir yazılım güncellemesi gerektirecektir. Bu güncellemelerin kaplayacağı alan büyük olabilir ve bunları bir Wi-Fi bağlantısında veya yeterli veriye sahip bir mobil veri planında taşımanız(güncellemeniz) önerilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz