PUBG mobil platform ile daha fazla adından söz ettirirken, PC platformuna kısa süre önce bir güncelleme geldi. PUBG PC güncellemesi ile beraber birçok özellik geliyor ve takımlarda daha kolay bir iletişim ağı kuruluyor. İşte detaylar…

PUBG PC güncellemesi neleri getirdi?

PUBG PC güncellemesi ile beraber radyo mesajları artık aktif olarak kullanılıyor. Sizlerinde daha önceden Counter Strike oynadığınızı farz ederek, radyo mesajları ile beraber kişiler, mikrofon yada yazıya gerek duymadan iletişim sağlayabiliyor.

Bir tekerlek misali yönetilen radyo mesajları ile beraber takım arkadaşlarımıza hem düşmanın geldiğini hemde cephane eksikliği yada yanıma gel gibi 8 farklı radyo mesajı bildirisi yapabileceğiz. Böylelikle sesinizi göndermemiş ve yazı yazmamış olacaksınız. tek tuşla veya 2 tuşlama ile Strike‘de olduğu gibi bu işlemi gerçekleştirmek mümkün.

Bu yeni özellikle beraber bütün kullanıcıların şuan kullanmadığını belirtelim. Test aşamasında olan bu yeni özelliğin kısa bir süre sonra tüm kullanıcılara geleceği ise kesin. Ayrıca test aşamasından sonraki aşamada yeni güncellemeler alarak radyo mesajları da 8 değil de daha fazla bir sayıya ulaşacaktır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz