Son zamanların en fazla oynanılan oyunu PUBG‘nin yeni modunu artık kullanıcılar şekillendiriyor. Oyundaki rekabeti çok daha fazla arttıracak olan yenilik şimdilik oyunculardan gelecek geri bildirimi beklemekte. Dereceli Kural Seti test işlemleri başladı ve Labs’te görülüyor. PUBG Rekabetçi Mod ile çok daha heyecanlı olacak.

PUBG Rekabetçi Modu Dereceli Kural Seti test aşamasında!

PUBG Labs sizlerinde bildiği gibi yeni modlarını ve özelliklerini resmi çıkış öncesi deneyimleme imkanına olanak sağlıyor. Bu sefer de PUBG Labs’te Dereceli Kural Seti denenmeye başladı. Bu set aslında rekabetçi mod ile ciddi ölçüde belirleyici oluyor.

Bu bakımdan dene süreci boyunca açık maçlarda ve espor kural setlerinde ayarlar birleştiriliyor. Bu bakımdan rekabetçi mod ile yeni kural seti oluşturmayı hedefliyor. Deneme aşaması ilk olarak 64 oyuncuya kadar indiriliyor. Test edilecek harita ise ErangelMiramar ve Sankok haritaları rastgele seçiliyor.

Daha gergin bir ortama hazır olun!

Oyunda yer alan Mavi Alan da kural setiyle değişmekte. Daha az oyuncudan dolayı Mavi Alan içi yapılan değişiklikler oyun içi heyecanı arttıracak. Böylelikle gergin bir ortam karşımıza çıkıyor.

Bununla beraber loot ayarlarında ciddi değişiklikler yapılacak. Eşya bulunma oranları ve anasilahlar arttırılacak. Bu bakımdan daha rekabetçi ortam sağlanmış olacak.

Test süreci tarihleri de belli

Dereceli Kural Seti, oyuncular tarafından PUBG Labs’te 6 Mart’tan itibaren 9 Mart saat 10.00’a kadar test edilebilir. Bu süre zarfında kullanıcılar, geri dönüşlerini de yapabilecek.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz