Popüler savaş oyunu olan PUBG geniş bir kitleye sahiptir. Bu yazımızda da PUBG tutkunları için güzel bir haberimiz var. PUBG oyunu fazlasıyla gelişti ve gelişmeye de devam ediyor. Getirdiği farklı güncellemeler sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanan PUBG, hediyelerini de dağıtmaya devam ediyor. Oyun içerisinde yer alan silahlar ve araçlar güncellemeler ile daha da gelişiyor ve çoğalıyor. PUBG araçlar listesine ise helikopter geliyor.

Net olmayan bu bilgi YouTube kanalında ortaya çıktı. YouTube kanalında yapılan paylaşımda helikopteri oyuna geleceği gösteriliyor. Oyuncuların oyun oynarken daha da heyecanlı olması için hava saldırısı gerçekleşebilir. Helikopter ile hava saldırısı yapabileceğinizi belirtelim. PUBG’nin diğer araçları suda ve karada gidebiliyordu. Ancak havada giden bir araca sahip olmayan PUBG, kendini ilerleterek helikopteri kullanıcılara sunmaya başladı.

Artık havada, karada ve suda araçlara sahip olacak olan PUBG, füze fırlatıcı, RPG tarzı silah ve el bombası da oyuna eklenecekler arasında yerini alıyor. Mr Ghost Gaming kanalında ortaya çıkan videoda helikopter ile saldırı yapabilecekleri bir video yayınlandı. Tüm takımın Boeing Ah-6 adında olan helikopterle ilerlediği videoda yer alıyor.

Yeni güncelleme ile PUBG Mobile’e dahil edildi ve Beta güncellemesi alarak şu an için Çince versiyonunda yer almaktadır. İlerleyen zamanlarda tüm dünyada yeni gelen sürümün yayınlanması bekleniliyor. PUBG severler şimdiden helikopter olayına çok heyecanlandı ve bu güncellemenin bir an önce oyunlarına dahil olması isteniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz