PUBG uygulaması kısa sürede büyük kullanıcı topladı. PUBG oynayanların sayısı oldukça fazla ve bu oyunun milyonlarca bağımlısı bulunmaktadır. Son dönemlerde moda olan iş ise PUBG uygulaması için teknik direktörlük yapmak oldu. Fiver sitesi 5 dolara iş yaptırarak adından sıkça bahsettiriyor. Şimdi ise PUBG için teknik direktörlük ilanları verilmeye başlandı.

Şirketin amacı oyuna yeni başlayanlarla, oyunda profesyonelleşen insanları bir araya getirerek gelir elde etmektir. PUBG teknik direktörü bu site üzerinden ilan açabiliyor ve bu kategoride iş bulabiliyor. 11 Temmuz’dan itibaren ilan açabileceksiniz ve PUBG’de olan yeteneklerinizi bu alanda göstermiş olacaksınız. Fortinite üzerinden de aynı şekilde ilan açabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Battle Royal dünyasının iki başarılı oyuncusu PUBG ve Fortnite’dir.

Bu iki oyun üzerinden gelir elde edebilirsiniz. 100 oyuncunun hayatta kalmak için savaştığı bu oyunlarda birinci olmak için heyecanlı bir rekabet sürekli devam ediyor. PUBG uygulamasında iyi olanlar ve teknik direktörlük yapacak olan kişiler, yeni başlayanlar için hayatta kalma taktikleri verecek. Aynı zamanda uçaktan en iyi atlayış yerlerini ve en iyi loot adreslerini yeni başlayan oyunculara anlatacak.

Epic Games tarafından piyasaya sunulan Fortnite oyununa daha sonra, Electronic Arts’ın Apex Legends ve Tencet’ın PBGS’si katıldı. 3 oyun yayınlandıktan sonra şirkete büyük bir gelir sağladı. Oyun dünyası bu kadar gelişirken Fiver gibi şirketlerde bu durumdan pay çıkarmak için yeni iş ilanları kuruyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz