100 kişinin mücadele ettiği vazgeçilmez PUBG mobil oyununa yeni eklenecek Vikendi-Kar haritası

Vazgeçilmez oyunların en başında gelen 100 kişinin mücadele ettiği PUBG mobil oyunu, yeni güncellemeler ile tutkunlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. PUBG mobil oyunu ilk gündeme geldiğinde optimizasyona bağlı olarak performans kaybı içerisinde bazı hileler söz konusu oluyordu. Bu yüzden eleştiriye maruz kaldı ve birçok kullanıcısını kaybetmişti. Fakat 2018 yılının başlarında elde ettiği performans ile tekrardan gündeme gelerek PUBG mobil uygulaması ile kullanıcıların en büyük vazgeçilmez oyunu olup yükselişe geçmişti.

PUBG Güncellemelere Doymuyor

Geçtiğimiz günlerde PUBG mobil oyuna yeni Vikendi (kar haritası) yükleneceği duyurulmuştu. PUBG mobil kullanıcılarını heyecanlandıran bu kar haritasının çıkış tarihi ve saati belli oldu.

PUBG mobil Vikendi (kar haritası) Tarihi

Kar haritası, 20 Aralık 2018 tarihinde saat 02:00’de mobil platforma sunulacaktır. Ancak kullanıcılar Vikendi (kar haritası)’ nı, 21 Aralık 2018 tarihine kadar maalesef oynayamayacaklar. Android ve İOS için yayınlanan 2 GB boyutundaki PUBG oyun, PUBG mobil 0.10.0 sürümü güncellemesi ile Vikendi(kar haritası)’ de eklenerek birçok özellik kullanıcıları bekliyor. Yeni güncelleme ile birlikte gelecek olan özellikler ise; 6×6 Vikendi(kar haritası), yeni hava koşulu, sunucular arası eşleşme, ana menü kar teması, silah kaplaması yükselme sistemi, Arapça dil desteği, sezonluk harcama ödülleri ve Vikendi (kar haritası) Spawn adasında kartopu savaşı eklenecektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz